Asistenční služby a povinné ručení

Asistenční služby k povinnému ručení

Asistenční služby obvykle zahrnuje i to nejlevnější povinné ručení, nicméně jsou tu samozřejmě různé modifikace a vše záleží především na konkrétní nabídce respektive pojišťovně. Už jen to, kolik za ně zaplatíte. 

Skoro každá pojišťovna je dává zdarma, jakmile uzavřete povinné ručení, některé za něj ale mohou chtít (i když obvykle minimální) poplatky a v každém případě je to faktor, který byste měli při vybírání povinného ručení zvážit. Nikdy nevíte, kdy vám automobil „klekne“ například v zahraničí a budete tím pádem potřebovat pomoct ani nemluvě o tom, když někoho v cizině nabouráte. 

Chcete opravdu dobré asisteční služby pro k vaší stávající pojistce - nejlepší poměr cena/výkonNejlepší připojištění asistenční služby ZDE.

Klasické asistenční služby vám kdykoliv pomohou s vyřešením složité situace, poskytnou vám základní právní poradenství, případně pomohou s tlumočením, odtahem, či pouze opravou vozidla apod. Rozhodně tak hledejte takové povinné ručení, které vám je garantuje v co možná největším rozsahu. 

I přes naše průzkumy nabídek asistenčních služeb, poskytovaných k povinnému ručení, jsme nenašli takové, které by bylo dostatečné a pokrývalo to co má. Je nutné si dobré asisteční služby přikoupit. Naštěstí to není vůbec drahé (cena za den je od 4 Kč - více informací). Je tedy zbytečné si připlácet za "nadstandardní/rozšířené" asisteční služby k povinnému ručení, které jsou nadstandardní jenom cenou. 

Nestarejte se, kolik můžete ušetřit na pojistce. Mohlo by vás klepnout... 

Levná pojistka auta

Poslední nejlevnější povinné ručení sjednal(a): 

Marie E. (Pardubice, Chevrolet Spark) za 986 Kč Trumfnete to? :-)

 Kalkulačka povinného ručení

 Kalkulačka havarijního pojištění

 

Anketa

Sjednáváte pojištění online?

Ano, někdy 520 30%

Celkový počet hlasů: 1759

Podporujeme / Pro bono

KalkulackaRuceni.cz podporuje Konto BariéryKalkulačka ručení podporuje Dobrého anděla Kalkulačka pojištění vozidel podporuje NF Impuls

Život 90, Nadace Jakuba Voráčka