O nás

KalkulackaRuceni.cz je webový server, specializovaný na online kalkulaci povinného ručení. Vznikl proto, aby nebylo nutné navštěvovat pobočky, webové stárnky či volat na zákaznické linky všech 12ti pojišťoven (tolik jich dnes v ČR poskytuje povinné ručení) a vše se dalo rychle srovnat a také sjednat z pohodlí od počítače.

Co nabízíme

Díky naší kalkulačce máte okamžité srovnánání cen pojištění vozidla s možností sjednat si jej ihned online. Můžete si tak jednoduše vybírat mezi nabídkami pojišťoven, bez zbytečeného obíhání poboček a hledání té nejlepší nabídky. Myslete na to, že ne vždy je pro vás nejlevnější pojištění tím nejlepším. Vždy se také dívejte i na doplňkové služby, které k ručení sjednáváte. Někdy si stačí připlatit pár desetikorun a získáte připojištění (třeba úrazové, skel, atd.) v podstatě zdarma.

Jaký máme cíl

Naším cílem je poskytovat výběr nejlepších nabídek pojištění vozidel na trhu a zároveň s tím, poskytovat motoristům adekvátní služby a skvělá doplňková pojištění (např. pojištění asistenčních služeb)

Za profesionální zákaznický servis ručíme. Zelená karta ihned do emailu po sjednání ručení, originál zítra. Slevové poukázky a bonusy ke každé sjednané pojistce.
Společně s pojišťovacími společnostmi Vám v případě Vašeho zájmu a výběru nabídky, poskytneme kompletní vyřízení administrativy a sjednání nového pojištění online bez zbytečného papírování či poplatků. Ano, zdarma.

KalkulackaRuceni.cz pro své uživatele také připravuje zajímavý obsah v podobě příspěvků k tématice povinného ručení, díky nimž mohou být stále "v obraze" a připraveni na případné změny.

Pokud máte zájem o porovnání nabídek  povinného ručení pro Vaši osobu a vozidlo, využijte naší kalkulačku povinného ručení.

Při kalkulaci povinného ručení, využíváme z nabídek pojišťoven, poskytujících pojištění odpovědnosti za škodu, způsobenou provozem vozidla - povinné ručení.

Jak se k nám dostat Údaje

KalkulackaRuceni.cz - Kalkulačka pojištění vozidel

Jankovcova 1566/2B

17700  Praha 7

Tel.: 910 115 551

E-mail: info@kalkulackaruceni.cz

 

Partnerské weby

Sportovní vozy - inzerce sportovních aut

Nestarejte se, kolik můžete ušetřit na pojistce. Mohlo by vás klepnout... 

Levná pojistka auta

Poslední nejlevnější povinné ručení sjednal(a): 

Marie E. (Pardubice, Chevrolet Spark) za 986 Kč Trumfnete to? :-)

 Kalkulačka povinného ručení

 Kalkulačka havarijního pojištění

 

Anketa

Sjednáváte pojištění online?

Občas 511 30%
Nikdy 262 15%
Vždy 953 55%

Celkový počet hlasů: 1726

Podporujeme / Pro bono

KalkulackaRuceni.cz podporuje Konto BariéryKalkulačka ručení podporuje Dobrého anděla Kalkulačka pojištění vozidel podporuje NF Impuls

Život 90, Nadace Jakuba Voráčka