O nás

KalkulackaRuceni.cz je webový server, specializovaný na online kalkulaci povinného ručení. Vznikl proto, aby nebylo nutné navštěvovat pobočky, webové stárnky či volat na zákaznické linky všech 12ti pojišťoven (tolik jich dnes v ČR poskytuje povinné ručení) a vše se dalo rychle srovnat a také sjednat z pohodlí od počítače.

Co nabízíme

Díky naší kalkulačce máte okamžité srovnánání cen pojištění vozidla s možností sjednat si jej ihned online. Můžete si tak jednoduše vybírat mezi nabídkami pojišťoven, bez zbytečeného obíhání poboček a hledání té nejlepší nabídky. Myslete na to, že ne vždy je pro vás nejlevnější pojištění tím nejlepším. Vždy se také dívejte i na doplňkové služby, které k ručení sjednáváte. Někdy si stačí připlatit pár desetikorun a získáte připojištění (třeba úrazové, skel, atd.) v podstatě zdarma.

Jaký máme cíl

Naším cílem je poskytovat výběr nejlepších nabídek pojištění vozidel na trhu a zároveň s tím, poskytovat motoristům adekvátní služby a skvělá doplňková pojištění (např. pojištění asistenčních služeb)

Za profesionální zákaznický servis ručíme. Zelená karta ihned do emailu po sjednání ručení, originál zítra. Slevové poukázky a bonusy ke každé sjednané pojistce.
Společně s pojišťovacími společnostmi Vám v případě Vašeho zájmu a výběru nabídky, poskytneme kompletní vyřízení administrativy a sjednání nového pojištění online bez zbytečného papírování či poplatků. Ano, zdarma.

KalkulackaRuceni.cz pro své uživatele také připravuje zajímavý obsah v podobě příspěvků k tématice povinného ručení, díky nimž mohou být stále "v obraze" a připraveni na případné změny.

Pokud máte zájem o porovnání nabídek  povinného ručení pro Vaši osobu a vozidlo, využijte naší kalkulačku povinného ručení.

Při kalkulaci povinného ručení, využíváme z nabídek pojišťoven, poskytujících pojištění odpovědnosti za škodu, způsobenou provozem vozidla - povinné ručení.

Kontaktujte nás

Jak se k nám dostat Údaje

KalkulackaRuceni.cz - Kalkulačka pojištění vozidel

Jankovcova 1566/2B

17700  Praha 7

Ing. Jan Novotný

Tel.: 910 115 551

E-mail: kalkulackaruceni.cz@gmail.com

Partnerské weby

Sportovní vozy - inzerce sportovních aut

Levná pojistka na auto

Nestarejte se, kolik můžete ušetřit na pojistce. Mohlo by vás klepnout... 

Poslední nejlevnější povinné ručení sjednal(a): 

Marie E. (Pardubice, Chevrolet Spark) za 894 Kč Trumfnete to? :-)

 Kalkulačka povinného ručení

 Kalkulačka havarijního pojištění

Anketa

Jste spokojeni s nabídkou pojištění?

Ano 250 74%
Ne 49 14%

Celkový počet hlasů: 338

Podporujeme / Pro bono

Konto Bariéry 

Život 90, Nadace Jakuba Voráčka

Naše hodnocení na najisto.cz