Připojištění vozidla při cestě do zahraničí - pojištění auta

Vyrážíteli na cestu do zahraničí automobilem, určitě nezapomeňte na připojištění asistenčních služeb.

Připojištění asistenčních služeb (např. pro odtah) do zahraničíK povinnému ručení máte určité základní asistenční služby. Ty jsou ale opravdu jen základní a pro případy plnění v zahraničí rozhodně stačit nebudou. Doporučujeme buď připlatit si za nadstandardní asistenční služby u vaší pojišťovny (většinou velmi drahé a stále omezené) nebo využít dodatečného pojištění asistenčních služeb.

Takové pojištění můžete sjednat třeba u Europ Assistance, ČSOB, UNIQA nebo AXA (porovnání jednotlivých nabídek zde). Pojišťovny poskytují poměrně široký rozsah krytí pojistných událostí. Je možné si vybrat krátkodobou pojistku auta nejvýše na 30 dní, což bohatě postačí drtivé většině cestovatelů a dovolenkářů. Pojištění se vztahu na cesty po ČR i v zahraničí. AutoCare má tak vysoký limit plnění, že je v případě potřeby odtahu vozidla celé plnění pro klienta zdarma.

Co s sebou do zahraničí autem nezapomenout:

Rozhodně nedoporučujeme cestovat bez dostatečného pojištění asistenčních služeb, kdy jen odtah vozidla zpět do ČR může stát i několik desítek tisíc korun!

 

Magazín Auto-Moto

Nestarejte se, kolik můžete ušetřit na pojistce. Mohlo by vás klepnout... 

Levná pojistka auta

Poslední nejlevnější povinné ručení sjednal(a): 

Marie E. (Pardubice, Chevrolet Spark) za 986 Kč Trumfnete to? :-)

 Kalkulačka povinného ručení

 Kalkulačka havarijního pojištění

 

Anketa

Sjednáváte pojištění online?

Ano, někdy 520 30%

Celkový počet hlasů: 1759

Podporujeme / Pro bono

KalkulackaRuceni.cz podporuje Konto BariéryKalkulačka ručení podporuje Dobrého anděla Kalkulačka pojištění vozidel podporuje NF Impuls

Život 90, Nadace Jakuba Voráčka