Připojištění vozidla při cestě do zahraničí - pojištění auta

Vyrážíteli na cestu do zahraničí automobilem, určitě nezapomeňte na připojištění asistenčních služeb.

Připojištění asistenčních služeb (např. pro odtah) do zahraničíK povinnému ručení máte určité základní asistenční služby. Ty jsou ale opravdu jen základní a pro případy plnění v zahraničí rozhodně stačit nebudou. Doporučujeme buď připlatit si za nadstandardní asistenční služby u vaší pojišťovny (většinou velmi drahé a stále omezené) nebo využít dodatečného pojištění asistenčních služeb.

Takové pojištění můžete sjednat u Europ Assistance, která nabízí opravdu bezkonkurenční program asistenčních služeb AutoC are (mají nejvyšší limit plnění - 75 000 Kč) s širokým rozsahem pojištěných událostí. Je možné si vybrat z pojištění na měsíc nebo po celý rok. Pojištění se vztahu na cesty po ČR i v zahraničí. AutoCare má tak vysoký limit plnění, že je v případě potřeby odtahu vozidla celé plnění pro klienta zdarma.

Co s sebou do zahraničí autem nezapomenout:

Rozhodně nedoporučujeme cestovat bez dostatečného pojištění asistenčních služeb, kdy jen odtah vozidla zpět do ČR může stát i několik desítek tisíc korun!

 

Magazín Auto-Moto

Nestarejte se, kolik můžete ušetřit na pojistce. Mohlo by vás klepnout... 

Levná pojistka auta

Poslední nejlevnější povinné ručení sjednal(a): 

Marie E. (Pardubice, Chevrolet Spark) za 986 Kč Trumfnete to? :-)

 Kalkulačka povinného ručení

 Kalkulačka havarijního pojištění

 

Anketa

Jste spokojeni s nabídkou pojištění?

Ano 405 56%
Ne 173 24%

Celkový počet hlasů: 724

Podporujeme / Pro bono

KalkulackaRuceni.cz podporuje Konto BariéryKalkulačka ručení podporuje Dobrého anděla Kalkulačka pojištění vozidel podporuje NF Impuls

Život 90, Nadace Jakuba Voráčka