Porovnání povinného ručení online

Porovnání povinného ručení

Povinné ručení je produkt, který lze při neuváženém pořízení zakoupit mnohem dráž, než u konkurence. A to samozřejmě i při stejném rozsahu služeb. Pokud bychom se neinformovali a využili tak ihned první nabídku, na kterou bychom narazili, můžeme ročně přicházet hned o několik tisíc korun zbytečně.

Nízká cena za stejnou kvalitu

Jak tomu tak na trhu bývá, konkurence nikdy nespí. A pokud máte již léta stejné povinné ručení, jeho cena se lehce zvedá a přitom se nedovídáte o žádných (nových) výhodách a bonusech, pravděpodobně jste se jen stali pouhou "obětí", na které se v klidu vydělává. Právě z Vás tak mohou pojišťovny vytahovat vysoké finanční částky a přitom byste u konkurence za mnohem nižší cenu měli stejný rozsah služeb.

Povinné ručení je právě tím produktem, kde díky konkurenci mohou koneční klienti ušetřit až tisíce korun ročně. Právě proto se vyplatí využít online kalkulačky a porovnání povinného  ručení. V dnešní době se nemusíme ale trmácet z pobočky na pobočku pojišťoven a ztrácet tak drahocenný čas. Stačí nám k tomu internet.

Porovnání povinného ručení online

Jako jsme si již zvykli na nakupování po internetu, i samotné povinné ručení lze sjednat online. Není na tom nic složitého. Samozřejmě předtím se vyplatí si jednotlivé produkty vzájemně srovnat. Ručení sjednané přes internet nám ale může přinést i nečekané benefity, které by nás u klasického sjednání na pobočce klidně minuly.

 Kalkulace ceny a porovnání nabídek povinného ručení

O jaké bonusy se může jednat? Samozřejmě na internetu vidíme ty nejnižší ceny, které jednotlivé pojišťovny nabízejí. Tedy vybíráme si z těch nejlacinějších nabídek, což je pro nás, jako koncové zákazníky, nejdůležitější. Dále je zde jak pohodlnost porovnání online, ale i samotné sjednání. Úspora času a pohodlí je tedy zřejmá na první pohled. Nejde ale pouze třeba o srovnání ceny, ale celkově - cena a nabídky (limity, doplňková připojištnění v ceně, asistenční služby a tak podobně).

Mezi další benefity se může řadit i zelená karta k dispozici ihned e-mailem a samozřejmě i smlouvy přímo s pojišťovnami. Jednodušší už to vážně být nemůže, tedy využijte tyto skvělé možnosti a profitujte i na obyčejném povinném ručení.

 Kalkulace ceny a porovnání nabídek povinného ručení

Nestarejte se, kolik můžete ušetřit na pojistce. Mohlo by vás klepnout... 

Levná pojistka auta

Poslední nejlevnější povinné ručení sjednal(a): 

Marie E. (Pardubice, Chevrolet Spark) za 981 Kč Trumfnete to? :-)

 Kalkulačka povinného ručení

 Kalkulačka havarijního pojištění

 

Anketa

Jste spokojeni s nabídkou pojištění?

Ano 273 74%
Ne 56 15%

Celkový počet hlasů: 369

Podporujeme / Pro bono

KalkulackaRuceni.cz podporuje Konto BariéryKalkulačka ručení podporuje Dobrého anděla Kalkulačka pojištění vozidel podporuje NF Impuls

Život 90, Nadace Jakuba Voráčka

Naše hodnocení na najisto.cz