Pojištění auta v rámci cestovního pojištění

Připojištění asistenčních služeb - pojistka na cesty autem

Rozšířené asistenční služby pro vozidla a posádku poskytuje více pojišťoven. Jedná se o připojištění (nadstavbu) standardního pojištění v rámci cestovního pojištění, které si klienti sjednávají při cestách do zahraničí nebo i po ČR. 

Ve většině případů máme standardní asistenční služby u pojistky povinného ručení. Ty však ale pro dobré krytí na dovolené nestačí. 

Připojištění asistenčích služeb poskytuje možnost, jak se vyhnout placení v mnoha nenadálých událostí a poskytují neocenitelnou asistenci a pomoc v nouzi. Především při cestách za zábavou a poznáním, o čemž dovolená bývá, chceme mít klid a pohodu. Nikdo nechce řešit defekt na pneumatice či došlé palivo nebo nedej bože havárii či vandalismus na svém voze.

Právě pro tyto případy je tu připojištění asistenčních služeb nejen při cestách do zahraničí. Přinášíme vám podrobné srovnání (včetně přehledných tabulek) nabídek, včetně cen a podmínek.

Nestarejte se, kolik můžete ušetřit na pojistce. Mohlo by vás klepnout... 

Levná pojistka auta

Poslední nejlevnější povinné ručení sjednal(a): 

Marie E. (Pardubice, Chevrolet Spark) za 986 Kč Trumfnete to? :-)

 Kalkulačka povinného ručení

 Kalkulačka havarijního pojištění

 

Anketa

Sjednáváte pojištění online?

Ano, někdy 520 30%

Celkový počet hlasů: 1759

Podporujeme / Pro bono

KalkulackaRuceni.cz podporuje Konto BariéryKalkulačka ručení podporuje Dobrého anděla Kalkulačka pojištění vozidel podporuje NF Impuls

Život 90, Nadace Jakuba Voráčka