Nová Zelená vlna - bezplatné číslo

Nová Zelená vlna s bezplatným číslemSpolupráce Českého rozhlasu, který vysílá Zelenou vlnu v rámci Radiožurnálu, s řidiči pokročila o level výše. Zelená vlna, která pomáhá řidičům v monitoringu a informování o dopravních komplikacích na českých silnicích, dostává nové call centrum a především beplatné číslo, na které se mohou motoristé obracet.

Nové telefonní číslo: 

800 553 553 (nonstop bezplatná linka)

Co je Zelená vlna

"Zelená vlna přináší řidičům aktuální a ověřené zprávy ze silnic. Získáváme informace z mnoha zdrojů, jedním z nejdůležitějších jsou naši dobrovolní zpravodajové. Díky nim a profesionální práci našich redaktorů a srozumitelnému podání při poslechu Zelené vlny, vám pomáháme najít lepší cestu." 

Informace, které poskytují volající, jsou zpracovávány pracovníky call centra Zelené vlny. Následně jsou poskytovány redakci Českého rozhlasu, která přes své stanice informují o dopravních situacích (nehody, překážky, kolony, atd.)

Nestarejte se, kolik můžete ušetřit na pojistce. Mohlo by vás klepnout... 

Levná pojistka auta

Poslední nejlevnější povinné ručení sjednal(a): 

Marie E. (Pardubice, Chevrolet Spark) za 986 Kč Trumfnete to? :-)

 Kalkulačka povinného ručení

 Kalkulačka havarijního pojištění

 

Anketa

Sjednáváte pojištění online?

Ano, někdy 520 30%

Celkový počet hlasů: 1759

Podporujeme / Pro bono

KalkulackaRuceni.cz podporuje Konto BariéryKalkulačka ručení podporuje Dobrého anděla Kalkulačka pojištění vozidel podporuje NF Impuls

Život 90, Nadace Jakuba Voráčka