1224 jednotná asistenční linka pro motoristy pro případ pomoci

Linka pomoci řidičům 1224 je globálním číslem pro všechny pojišťovny. Motoristé si již tedy nemusí pamatovat telefonní číslo do své pojišťovny. Nenaletí také nepoctivím asistenčním službám na silnicích.

  Velkou výhodou je dostupnost 24 hodin po dobu celého roku - linka pracuje v režimu 24/7. 

Linka pomoci řidičům 1224 nabízí urychlení odtahu nepojízdného vozidla z tuzemských pozemních komunikací po nehodě nebo při poruše vozidla smluvní asistenční společností pojišťovny, u které je pro vozidlo sjednáno pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, a tím přispět k rychlé obnově bezpečnosti a plynulosti silničního provozu a snížit tak riziko vzniku další škody v důsledku překážejícího nepojízdného vozidla. 

Pracovníci na lince nabídnou zároveň služby, které máte v rámci pojištění či takové, které můžete využít. Pro využití linky, samozřejmě, nezáleží u jaké pojišťovny máte sjednané povinné nebo havarijní pojištění, jelikož je provozována ve spolupráci se všemi pojišťovnami a pod záštitou České kanceláře pojistitelů (ČKP).

www.1224.cz

Nestarejte se, kolik můžete ušetřit na pojistce. Mohlo by vás klepnout... 

Levná pojistka auta

Poslední nejlevnější povinné ručení sjednal(a): 

Marie E. (Pardubice, Chevrolet Spark) za 986 Kč Trumfnete to? :-)

 Kalkulačka povinného ručení

 Kalkulačka havarijního pojištění

 

Anketa

Sjednáváte pojištění online?

Občas 502 29%
Nikdy 258 15%
Vždy 942 55%

Celkový počet hlasů: 1702

Podporujeme / Pro bono

KalkulackaRuceni.cz podporuje Konto BariéryKalkulačka ručení podporuje Dobrého anděla Kalkulačka pojištění vozidel podporuje NF Impuls

Život 90, Nadace Jakuba Voráčka