Kalkulačka povinného ručení 2023

Nechte si porovnat nabídky povinného ručení od pojišťoven a vyberte si tu nejlepší! Nezávazně, zdarma, ihned... 

Axa pojištění Česká podnikatelská pojišťovna ČPP ČSOB pojišťovna Direct pojišťovna Generali Česká pojišťovna Kooperativa pojišťovna KOOP Hasičská vzájemná pojišťovna HVP Slavia pojišťovna Pojišťovna VZP PVZP Pillow pojišťovna ...

Zdarma bonusy za sjednání pojištění: odškodnění po nehodě + 100 Kč kupón 100 Kč kupón na nákup k pojištění

 

Nezobrazil se Vám formulář? Klikněte zde .

Proč se tak stalo? Pravděpodobně máte aktivovanou blokaci ve vašem prohlížeči (Adblock a podobné prvky třetích stran) nebo se jedná o nastavení Vašeho prohlížeče. To ale nevadí. Můžete přejít přímo odkazem výše.

Naše kalkulačka povinného ručení se Vám pokusí najít ty nejlepší nabídky povinného ručení od českých pojišťoven. Ceny povinného ručení začínají již od 845 Kč za rok.

Kalkulačka povinného ručeníKalkulačka vybírá dle zadaných údajů mezi 1 074 kombinacemi a snaží se pro Vás vyzískat ty nejlepší (cenou a také kvalitou poskytovaných služeb). Vstupní data výpočtu vychází z Vámi zadaných údajů do kalkulačky s zároveň se kombinují s ceníky pojišťoven (a doplňkových připojištění a služeb, které jsou pro Vaše ručení atraktivní).

Pokud si z přehledu nabídek povinného ručení některou vyberete, nejenom, že získáte okamžitě zelenou kartu, ale také dle aktuálně probíhající akce i například slevové kupony na pohonné hmoty, doplňková připojištění zdarma (defekt na pneu, rozbité sklo, atd.) či na nákup libovolného zboží v oblíbeném eshopu Mall.cz.

Za nové pojistku (povinné ručení) můžete zaplatit ihned, nebo až po doručení návrhu smlouvy (ve fyzické podobě) na Vaši adresu.

Proč se vyplatí porovnat povinné ručení

Sháníte pro své vozidlo povinné ručení a nechcete šlápnout vedle? Současný trh nabízí majitelům motorových vozů vpravdě širokou škálu možností, mezi kterými si mohou vybrat zákonné pojištění, které bude nejlépe vyhovovat jejich možnostem a odpovídat požadavkům, které na pojištění mají. Je však třeba nenechat se zlákat reklamou a vybírat pečlivě. 

V České republice nabízí pojištění zodpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla čtrnáct pojišťoven. U většiny z nich si můžete vybrat z několika variant, které se liší nejčastěji limity pojistného plnění (= kolik za vás pojišťovna maximálně uhradí) a často taky rozsahem dalších služeb. 

Pakliže toužíte pouze po základním zajištění a co nejnižších výdajích, které vynaložíte za tuto nezbytnou součást provozu automobilu, můžete si vybírání značně usnadnit díky naší službě porovnání povinného ručení.


Služba porovnání povinného ručení

Rozhodli jste se, co požadujete od svého zákonného pojištění? Tak už stačí jenom vybrat správnou variantu, abyste neplatili víc, než musíte. V tom vám může pomoci naše porovnání povinného ručení, díky tomuto jednoduchému online nástroji, můžete nalézt nejlevnější povinné ručení, které aktuální trh nabízí pro váš automobil a podle vámi zadaných podmínek. 

A jak porovnání funguje? 

Do online formuláře pouze vyplníte požadované údaje, které jsou požadovány pojišťovnami při vytváření ceny pojistného (technické parametry vozu jako objem válců, výkon motoru, vlastnosti vozu: rok výroby, účel vozidla a druh a také některé osobní údaje), poté budou srovnány všechny dostupné nabídky českých pojišťoven a vy se ihned dozvíte, jaké máte možnosti. Všechny nabídky budete mít srovnány v přehledné tabulce a zjistíte také nejlevnější možnost.

Díky našemu porovnání povinného ručení můžete na placení pojistného ušetřit i několik tisíc korun, a přitom získat kvalitní a zcela dostačující služby, které vás zabezpečí pro případ zaviněné dopravní nehody.


Povinné ručení online

Pokud chcete získat své pojištění opravdu výhodně, můžete si jej sjednat online. Způsob vyřízení povinného ručení přes internet je velmi výhodný nejen proto, že je pohodlný a rychlý, ale většina pojišťoven také poskytuje v takovém případě slevu, která zdaleka nemusí být zanedbatelná. Povinné ručení online si můžete sjednat také přímo ve službě porovnání povinného ručení.

Nezobrazil se Vám formulář? Klikněte zde .

Proč se tak stalo? Pravděpodobně máte aktivovanou blokaci ve vašem prohlížeči (Adblock a podobné prvky třetích stran) nebo se jedná o nastavení Vašeho prohlížeče. To ale nevadí. Můžete přejít přímo odkazem výše.

 

Axa pojištění Česká podnikatelská pojišťovna ČPP ČSOB pojišťovna Direct pojišťovna Generali Česká pojišťovna Kooperativa pojišťovna KOOP Hasičská vzájemná pojišťovna HVP Slavia pojišťovna Pojišťovna VZP PVZP Pillow pojišťovna ...

Bonusy k uzavřenému pojištění: zdarma odškodnění po nehodě + 100 Kč kupón 100 Kč kupón na nákup k pojištění

Nestarejte se, kolik můžete ušetřit na pojistce. Mohlo by vás klepnout... 

Levná pojistka auta

Poslední nejlevnější povinné ručení sjednal(a): 

Marie E. (Pardubice, Chevrolet Spark) za 986 Kč Trumfnete to? :-)

 Kalkulačka povinného ručení

 Kalkulačka havarijního pojištění

 

Anketa

Sjednáváte pojištění online?

Ano, někdy 520 30%

Celkový počet hlasů: 1759

Podporujeme / Pro bono

KalkulackaRuceni.cz podporuje Konto BariéryKalkulačka ručení podporuje Dobrého anděla Kalkulačka pojištění vozidel podporuje NF Impuls

Život 90, Nadace Jakuba Voráčka