Havarijní pojištění vozidel 2020

Kalkulačka ceny a srovnání havarijního pojištění

Havarijní pojištění = pojišťujete následky škod, které na vozidle vzniknou vlastní vinou nebo živelnou událostí, krádeží či vandalismem.

Kalkulačka: Srovnání ceny a porovnání nabídek

Nezobrazil se Vám formulář? Přejděte, prosím, na  kalkulátor zde .

Proč se tak stalo? Pravděpodobně máte aktivovanou blokaci ve vašem prohlížeči (Adblock a podobné prvky třetích stran) nebo se jedná o nastavení Vašeho prohlížeče. To ale nevadí. Můžete přejít přímo odkazem výše.

I když je to často docela s podivem, stále si hodně lidí plete havarijní pojištění a povinné ručení, přitom rozdíl je tu naprosto zásadní. 

Vezmeme si příklad dopravní nehody, kterou jste způsobili. Ze zákona máte logicky povinnost zaplatit všechnu způsobenou škodu – to jde na účet povinné ručení, které má právě kvůli případům velkých nehod pojistné limity v desítkách miliónů korun. Takže to máte dejme tomu z krku, nicméně kdo zaplatí to, že vy jste si při nehodě rozbili prakticky nové auto? A právě teď nastupuje havarijní pojištění, pokud ho vůbec máte. 

U nového vozu bych řekl, že se jedná prakticky o povinnost, protože cena za zničený automobil je nesmírně vysoká, postupem času ale pochopitelně ztrácí na významu. Navíc dnes havarijní pojištění nabízí i další služby jako jsou ochrana proti vandalům, pojištění skel, pojištění proti živelné katastrofě apod., což se také může hodit. Rozhodně tak budete muset zvažovat, zda se vám havarijní pojištění vyplatí, ale produkt je to opravdu užitečný. 

Cenu zjistíte jednoduchou kalkulací online zde na stránkách kalkulackaruceni.cz - přejeme výběr dobrého pojištění!

Nestarejte se, kolik můžete ušetřit na pojistce. Mohlo by vás klepnout... 

Levná pojistka auta

Poslední nejlevnější povinné ručení sjednal(a): 

Marie E. (Pardubice, Chevrolet Spark) za 986 Kč Trumfnete to? :-)

 Kalkulačka povinného ručení

 Kalkulačka havarijního pojištění

 

Anketa

Sjednáváte pojištění online?

Občas 511 30%
Nikdy 262 15%
Vždy 953 55%

Celkový počet hlasů: 1726

Podporujeme / Pro bono

KalkulackaRuceni.cz podporuje Konto BariéryKalkulačka ručení podporuje Dobrého anděla Kalkulačka pojištění vozidel podporuje NF Impuls

Život 90, Nadace Jakuba Voráčka